LB - Zimní Zahrady


LB - zahrady, Liberec
Kontakt

L+B zahrady Liberec

Nová 302

46010 Liberec 
 
 

E-mail: lb.zahrady@seznam.cz

 
 

Tel.: 608 158 584 , 775 158 581

Novinky

Informujte se o možnostech údržby průmyslových objektů na emailu (lb.zahrady@seznam.cz) nebo na telefonním čísle (608 158 584). Poskytneme vám bližší informace a společně vybereme vhodný termín pro případné zahradnické práce.

Úvod -> LB - zahrady, Liberec

Zahradnické práce, okrasné zahrady, údržba veřejné zeleně - Liberec a okolí...

Upravená zahrada je vaší vizitkou

Udržovaná zeleň a upravené pozemky jsou vizitkou majitele – ať už máme na mysli okrasnou zahradu u vašeho domu, prostředí průmyslového areálu, nebo třeba park patřící obci. Chcete-li se ve vaší zahradě cítit dobře a udělat dobrý dojem na vaše hosty či klienty, svěřte péči o váš pozemek zkušené zahradnické firmě L+B zahradnické práce. V Liberci, Jablonci nad Nisou, Chrastavě a okolí zajišťujeme údržbu zahrad, zahradnické práce i zemní práce. Provádíme pravidelnou celoroční údržbu zahrad a zeleně, ale přijímáme také jednorázové zakázky na zahradnické práce.

Profesionální péče o zahradu a zeleň

Pro zahrady u rodinných domů a firemních sídel, průmyslové areály, parky, sportoviště a další zelené plochy zajistíme komplexní péči: zakládání trávníků (výsev i pokládku kobercových trávníků), sekání trávníků, výsadbu i odplevelení květinových záhonů, prořezávání a kácení stromů a keřů, frézování pařezů. Zabezpečujeme také terénní úpravy a zemní práce, provádíme rekultivace ploch. Navrhneme vám okrasnou zahradu nebo řešení pro zelené plochy v průmyslovém areálu a zajistíme jejich realizaci. Firmám, obcím i jednotlivcům na Liberecku a Jablonecku nabízíme zimní údržbu chodníků, komunikací, parkovišť a dalších ploch (úklid a odvoz sněhu, posyp).

L+B,zahrady Liberec má řešení pro každého

Firma L+B zahradnické práce zaručuje svým zákazníkům profesionální péči o zahradu a zeleň. Máme k dispozici spolehlivé a zkušené pracovníky a moderní technické vybavení pro všechny druhy zahradnických a zemních prací. Opíráme se o dlouholeté zkušenosti v oboru, máme za sebou řadu úspěšných zakázek a spokojených klientů. Potřebujete-li profesionální péči o váš pozemek, chcete-li zakládat novou zahradu či navrhnout ozelenění pozemku u obytných domů či průmyslových areálů, obraťte se na firmu L+B zahradnické práce Liberec. Vyjdeme vstříc vašim požadavkům a možnostem, navrhneme vám řešení na míru. 

Pochlubte se pěstěnou a udržovanou zahradou

Na kompletní údržbu zahrad nám občas nezbývá čas nebo síly. Pokud chcete mít své pozemky vždy dokonale upravené, je na čase zavolat si na pomoc zkušenou zahradnickou firmu. V L+B zahrady Liberec vám rádi prokážeme naši zručnost při kompletní péči o vaše zahrady a průmyslové objekty.

  • Kompletní údržba zahrad a pozemků.
  • Nárazové i průběžné zahradnické práce.
  • Kvalitní zahradnické vybavení a nářadí.

Důkladnou péči vaše zahrádka ocení

Specializujeme se na údržbu zeleně, zakládání trávníků a zahrad, výsadbu rostlin i dřevin a kácení stromů.

  • Sekání trávníků.
  • Údržba a zakládání květinových záhonů.
  • Kácení stromů a frézování pařezů.
  • Prořez stromů a keřů. Chemické ošetření zahrad.
  • Kompletní realizace zeleně včetně kobercových trávníků.
  • Zimní údržba (úklid a odvoz sněhu, posyp).
  • A další služby.

Kromě nárazových prací vám můžeme nabídnout i celoroční údržbu. Od pravidelného sekání trávy, prořezávání porostů a rekultivaci až po kácení a výsadbu stromů.

Zahradnické práce pro firmy i zahrádkáře

Pro zahradnické práce máme k dispozici moderní technické vybavení a nářadí. Ani náročné práce jako například kácení stromů nebo frézování pařezů pro nás nejsou překážkou.

Zahradnické služby od L+B zahrady Liberec jsou vhodné pro malé i větší firmy, státní organizace a soukromé osoby.

Přečtěte si, co vám můžeme nabídnout v rámci údržby průmyslových objektů, nebo si od nás vyžádejte další informace o údržbě zahrad.


Zahradnické práce Úklid sněhu Údržba trávníků Zemní práce Kácení stromů a prořez dřevin Okrasné zahrady Liberec 

Úklid komunikací a technické služby

S údržbou zeleně ve městech a obcích souvisí také péče o chodníky a komunikace. Pěkně upravený park lidé jistě ocení, ale v zimě jsou pro ně důležité i schůdné chodníky a sjízdné silnice. Zvláště na Liberecku a Jablonecku, kde bývá dlouhá zima. Firma L+B zahradnické práce proto nabízí svým zákazníkům také technické služby, jež zahrnují úklid sněhu z chodníků a vozovek, zimní posyp a další péči o veřejné i soukromé komunikace.
 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies