LB - Zimní Zahrady


LB - zahrady, Liberec
Kontakt

L+B zahrady Liberec

Nová 302

46010 Liberec 
 
 

E-mail: lb.zahrady@seznam.cz

 
 

Tel.: 608 158 584 , 775 158 581

Novinky

Informujte se o možnostech údržby průmyslových objektů na emailu (lb.zahrady@seznam.cz) nebo na telefonním čísle (608 158 584). Poskytneme vám bližší informace a společně vybereme vhodný termín pro případné zahradnické práce.

Úvod -> Realizace zahrad

Prořez stromů, sekání trávy, péče o dřeviny a trávníky, zahradnické práce...

Liberec, Jablonec nad Nisou

Máte málo času na svoji zahradu? Potřebujete profesionální péči o zeleň na vašem pozemku? Obraťte se s důvěrou na libereckou firmu L+B,zahrady Liberec. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Provádíme prořez a kácení stromů a keřů, likvidaci dřevin, frézování pařezů, sečení a sekání trávy včetně velkých ploch kolem obytných domů na sídlištích, v průmyslových areálech nebo na sportovištích a v parcích. Zajistíme výsadbu okrasných květin a odplevelení záhonů, doplnění mulčovací kůry a další zahradnické práce.

Postaráme se o veškerou zeleň v soukromých zahradách, ve firemních sídlech, v průmyslových areálech i na veřejných prostranstvích. V oblasti Liberec, Chrastava, Jablonec nad Nisou nabízíme pravidelnou i jednorázovou údržbu zahrad, péči o zeleň včetně rekultivace ploch po dokončení stavební činnosti. Zajistíme výsadbu rostlin, osévání zatravněných ploch, pokládku kobercových trávníků i terénní úpravy. Kontaktujte nás pro bližší informace.

 

Údržba zahrad Liberec Péče o zahradu  Zahradnické práce Jablonec nad Nisou
  

    

        

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies